Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Lorik Cana: Ceremonia e lamtumirës do të mbahet në 6 mujorin e parë të 2017

Nga Skenderi 0

Ceremoni lamtumirës të ish kapitanit Lorik Cana nga Kombëtarja  është parashikuar të mbahet në gjashtëmujorin e parë të vitit të ardhshëm, Lajmin e bëri të ditur vetë futbollisti  me anë të një postimi në “Facebook” duke hedhur poshtë zërat se një gjë e tillë do të ndodhte në ndeshjen e 9 tetorit në “Loro Boriçi” ndaj Spanjës.

“Përshëndetje te gjithë miq, më kanë pyetur rreth ceremonisë e lamtumirës me kombëtaren dhe zërat qe po qarkullojnë për mbajtjen e saj me 9.10 në Shkodër!!!

Doja të ju informoj që nuk është e vërtet, dhe me shumë mundësi kjo ceremoni do të mbahet në 6 mujorin e parë të 2017 së. Me respekt dhe dashuri Loriku”, shkruan Cana.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej