Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lleshaj dhe Veliu takim me Prefektin e Vlorës mbi situatën aktuale të rendit dhe sigurisë

Nga Ejona 0

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu kanë zhvilluar pak më parë një takim me prefektin e Vlorës.

Mësohet se takimi ka zgjatur më shumë se një orë e 30 minuta.

Prefekti i Vlorës u shpreh se përgjatë takimit është biseduar mbi situatën e rendit, sigurisë dhe turizmit në qytetin bregdetar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej