Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Lirohet nga paraburgimi mjeku kardialog i spitalit të Shkodrës

Nga Ejona 0

Gjykata e Shkodrës ka lënë të lirë mjekun Edi Smajlaj

Në seancën e sotme të vlerësimit të masës së sigurisë kjo gjykatë cilësoi të paligjshëm arrestimin e mjekut kardiolog.

Prej ditësh mjekët e spitalit rajonal të Shkodrës u ngritën në protesta për anullimin e vendimit për arrestimin e Smalajt.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej