Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lirohet kryebashkiaku i Lezhës Frrokaj, “Rroftë drejtësia! Rroftë Frani!”

Nga Media 0

Kryebashkiaku i Lezhës është lënë i lirë. Gjykata e Lezhës ka liruar nga burgu kryetarin e Bashkisë së këtij qyteti, Fran Frrokajn dhe 11 zyrtarët e tjerë të bashkisë dhe hipotekave.

Kryebashkiakut i është caktuar masa e sigurisë “arrest shtëpie”, ndërsa mbështetësit e tij e kanë pritur përfundimin e seancës jashtë ambienteve të gjykatës .

“Rroftë drejtësia! Rroftë Frani!”, kanë qenë thirrjet e simpatizantëve menjëherë pas vendimit të gjykatës së Lezhës për të liruar nga burgu kryebashkiakun Fran Frrokaj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej