Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Lirimi me kusht/ Haradinaj falenderon shqiptarët: Më bëtë krenar me zërin dhe dinjitetin tuaj

Nga Ejona 0

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka reaguar pas vendimit të sotëm që dha gjykata franceze për lirimin e tij me kusht

Në një status në  ‘Facebook’, Haradinaj tha se ishte ndjerë krenar për reagimet e shqiptarëve kudo në botë.

Stasusi i plotë: “Të nderuar qytetarë,
Gjithë këto ditë dhe nga të gjitha anët e Globit, me zërin dhe me dinjitetin tuaj, më keni bërë të ndihem krenar!
Më këni bindur se kurrë nuk është boll të punosh për vendin tënd!
Juaji Ramush Haradinaj”

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej