Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Liqeni i Banjës” kthehet në moçal

Nga Media 0

Këto pamje trishtuese janë fotografuar sot nga bar restorant “Lundra” ku plehrat kanë “përdhosur” këtë pamje të bukur të liqenit tonë.

Ndotja është në nivelet alarmante dhe ndoshta mund te kemi edhe përhapjen e shumë sëmundjeve.

Mos ndoshta motoja #eja në Gramsh po shkon drejt motos #zhduku nga Gramshi. Këto nuk duhet t’i shikojnë turistat e ndryshëm që mund të vijnë për ta vizituar këtë liqen.

Kush mban përgjegjësi për këto pamje? Apo natyra e ka “fajin”. Ku Statcrafti apo bashkia?

https://www.facebook.com/gramshinews.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej