Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Linkin Park mban koncert në përkujtim të Chester, ç’bëjnë anëtarët e grupit

Nga Klodiana 0

Grupi muzikor Linkin Park në 27 tetor në Bowl të Hollivudit në Los Anxheles, Kalifornia, do të mbajë një shfaqje në nder të ish-këngëtarit të tij.

Siç raporton Entertainment Weekly, anëtarët e Linkin Park do të dhurojnë paratë e mbledhura me këtë koncert-event në fondin “One Light”, për të dhënë ndihmë konkrete për njerëzit në vështirësi.
Kjo iniciativë është vetëm një nga aktivitetet bamirëse të kryera nga Music For Relief, një kompani jofitimprurëse e krijuar nga grupi në vitin 2004 për të ndihmuar ekonomikisht popullsinë e prekur nga cunami në Azinë Juglindore.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej