Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Lindsay Lohan shndërrohet në ëngjëll për fëmijët refugjatë sirianë

Nga Rexhina Biba 0

Ajo gjithmonë është njohur si vajza problematike e festave.

Por duket se Lindsay Lohan po përpiqet që t’i japë një formë tjetër vetes së saj, pasi në kohëra të vështira të gjithë mund të bëhen më nejrëzorë. Artistja 30 vjeçare ka ndjekur shembullin e Angelina Jolie, duke rrëfyer planet e saj për tu kthyer në Turqi ku më parë gjatë këtij viti ka shërbyer si vullnetare me refugjatët sirianë të luftës. Ajo vetë ka deklaruar për Page Six se do të kthehet në Turqi dhe Antep për të punuar gjatë Vitit të Ri, por edhe pas tij në rast se do të jetë nevojë. Një hap aspak i vogël për një vajzë që dinte vetëm të hapte probleme.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej