Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lindi pak muaj më parë, dalin fotot e para të binjakëve të Beyonce

Nga Klodiana 0

Rumi dhe Sir binjakët e Beyonce dhe Jay Z kanë ardhur në jetë 5 muaj më parë dhe deri më sot asnjë foto e tyre nuk është bërë publike.

Dailymail ka mundur të sigurojë fotot e binjakëve. Beyonce dhe Jay Z janë fotografuar me fëmijët e tyre teksa janë duke pushuar në një rezidencë në Miami, Florida.

“Lindja e dy binjakëve është një lumturi më vete, por ajo që i’a lëkund paksa mendimet Beyonce është fakti se është e vështirë të rritësh dy fëmijë të vegjël. Këtë herë nuk do të jetë si në lindjen e saj të parë, kur solli në jetë vajzën Blu Ivy, e cila tashmë është pesë vjeç”, ka shkruar Hollywoodlife.com.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej