Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Linda Halimi në të njëjtën skenë me Backstreet Boys dhe Ne-Yo (Foto)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi do të këndojë në të njëjtën skenë bashkë me grupin Backstreet Boys dhe Ne-Yo

Këngëtarja ka njoftuar fansat në rrjetet sociale se do performojë në të njëjtën skenë bashkë me grupin Backstreet Boys dhe Ne-Yo, në eventin e bamirësisë që do të zhvillohet në New York.

Linda Halimi po përjeton sukseset në muzikë, pasi fitoi Festivalin e RTSH dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, 27 vjeçarja na njeh me arritjen e saj të radhës.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej