Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Ligji i mbetjeve/ Opozita braktis sallën e Kuvendit

Nga Rexhina Biba 0

Pas shumë diskutimeve mbi ligjin e importit të mbetjeve, opozita vendosi të largohet nga salla e Kuvendit.

Bojkotin e seancës plenare, deputeti i opozitës, Edmond Spaho e quajti shenjë proteste për mos reflektimin e qëndrimit të deputetëve të maxhorancës ndaj ligjit të importit të mbetjeve dhe faktit që maxhoranca nuk solli dekretin e presidentit për ta votuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej