Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lideri i opozitës, Kujtim Gjuzi: Baba Mondi bëri profecinë për mua

Nga 27-shi 0

Udhëheqësi i opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi ka bërë me dije se vendimarrja e tij në sallën e Kuvendit është parashikuar kohë më parë nga Baba Mondi.

Pavarësisht se drejtëshkrimi dhe gjuha shqipe nuk është arma e tij më e fortë, kryekonservatori shkruan në rrjetin social, facebook:

 

“7 muaj me pare BABA DEDE EDMOND BRAHIMAJ ne seline e Kryegjyshates Boterore Bektashiane me tha te ruajte zoti.
Se shpejti Kujtim do te jesh ne vendimarje kryesore per qeresimin e politikaneve gjakues…
Faleminderit Hiresi Shkelqesi EDMOND BRAHIMAJ”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej