Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lezhë, i moshuari vetë-plagoset me armë gjahu në oborrin e tij

Nga Ejona 0

Një i moshuar është vetëplagosur me armë gjahu në oborrin e banesës së tij.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gajush të Lezhës rreth orës 21:10 të mbrëmjes së djeshme.

Sipas policisë, personi i plagosur me iniciale P.I, 77 vjeç ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej