Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lezhë, 31-vjeçari kapet me 3 kg drogë në televizor

Nga Media 0

Një 31-vjeçar nga Tirana është arrestuar në flagrancë nga forcat e policisë, në vendin e quajtur “kthesa e Patokut”, në aksin që lidh kryeqytetin me Lezhën.

Ndalimi i tij erdhi pas informacioneve që policia kishte siguruar në rrugë operative. Ata ndaluan automjetin në qarkullim për një kontroll të befasishëm, e brenda një televizori është gjetur e sekuestruar një sasi prej 3 kg lëndë narkotike e dyshuar kanabis sativa.
I arrestuari N.N. do të procedohet tashmë nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor të Lezhës për veprën penale të “prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike”.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej