Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Letra e çuditshme në një autobus në Tiranë: Fatorinot po na vjedhin (Foto)

Nga Media 0

Një letër anonime është gjetur në një autobus në Tiranë në të cilën denoncohet sjellja e fatorinove.

Letra është postuar në Facebook nga regjisorja Elma Doresi e cila shkruan: “Miku që na do të mirën ne…Po emër s’ka…adresë s’ka e s’ka…Atëherë nuk qenka mik…Ps : Kjo letër është gjetur në autobus sot.”

Letra

U bëjmë këtë thirrje si më poshtë:

Fatorinot po ofendojnë dhe po vjedhin udhëtarët brenda në autobus gjatë udhëtimit.

Shoqata e madhe e rrjetit shoqëror ju fton të bëjeni përfaqësues të gjithë ju. Përfaqësimi juaj në shoqatë shënon një epokë të re në historinë e populit tonë.

Bashkohuni në shoqëri me ne

Bashkohuni me idenë tonë së bashku ne do të fitojmë.

Gëzuar festat e Vitit të Ri.

Më lejoni t’ii uroj gëzuar të gjithëve ju që më doni e (që s’më doni).

Ky vit që po vjen se di për ju si po ju gjen. I ankohemi Vitit të Ri për padrejtësi.

Gëzuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej