Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Lëpusha, pamjet mahnitëse të fshatit turistik që shtrihet në dy anët e përroit Sheu

Nga Media 0

Janë pamje nga Lëpusha, fshati fantastik në Kelmend në Malësinë e Madhe. Ndahet në katër grupe shtëpish të shtrira në dy pellgje ujëmbledhëse të Vermoshit dhe Cemit, që e bën kaq fantastike pamjen e  këtij fshati turistik. Lëpusha është kthyer në destinacion shumë të preferuar për turistë vendas dhe të huaj.

lepusha19

lepuisha1

lepusha

lepusha3

lepusha4

lepusha5

lepusha6

lepusha7

lepusha8

lepusha9

lepusha10

lepusha12

lepusha13

lepusha14

lepusha15

lepusha16

lepusha17

lepusha18

lepusha20

lepusha21

lepusha11

lepusha2

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej