Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

LeBron James mbështet Hillary Clintonin

Nga Klodiana 0

Basketbollisti  i Cleveland Cavaliers, LeBron James ka shprehur mbështetjen e tij ndaj kandidates demokrate në zgjedhjet presidenciale të SHBA-ve, vetëm një ditë përpara se Hillary Clinton të vizitojë vendlindjen e tij, Akron, në shtetin e Ohios.

James tha se objektivi i tij, pas fitores së kampionateve të shumta në NBA, është pikërisht të udhëzojë dhe të ofrojë mbështetje për fëmijët, të cilët rriten në verilindje të Ohios.

Teksa shoh nga gara presidenciale e këtij viti, e kam mëse të qartë se cili prej kandidatëve beson të njëjtën gjë si unë”, shkruan James.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej