Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lapsusi i Ruçit në seancë: Vendimi i Byrosë së Partisë… (film)

Nga 27-shi 0

Në një moment të tensionuar, Gramoz Ruçi nuk i shpëtoi dot një lapsusi në Kuvend.

10 minuta pasi Rama u godit me vezë, Ruçi tentoi të rihapë seancën.

“Zoti Hasa liro sallën. Liro sallën. Kryetari i grupit nxirre deputetin jashtë. Do të ta jap fjalën menjëherë sapo deputeti të lirojë sallën në zbatim të vendimit të Byrosë së Partisë…” – tha Ruçi teksa në seancë shpërthyen të qeshurat.

/javanews.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej