Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Lapsi zgjedh kryetarin e ri të PDIU-së

Nga 27-shi 0

lapsi.al thërret Kongresin e jashtëzakonshëm të PDIU-së dhe zgjedh kryetarin e ri e saj.

Meqë lapsistët kanë muaj që interesohen veçanërisht për lëvizjet në tregun e politikës, kryetari i ri i PDIU-së është Vangjel Dule.

Lapsus frojdian mund të jetë, por që rrëfen se tek lapsi.al PDIU po kthehet në fiksim.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej