Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Lapsi zgjedh kryetarin e ri të PDIU-së

Nga 27-shi 0

lapsi.al thërret Kongresin e jashtëzakonshëm të PDIU-së dhe zgjedh kryetarin e ri e saj.

Meqë lapsistët kanë muaj që interesohen veçanërisht për lëvizjet në tregun e politikës, kryetari i ri i PDIU-së është Vangjel Dule.

Lapsus frojdian mund të jetë, por që rrëfen se tek lapsi.al PDIU po kthehet në fiksim.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej