Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Lamtumirë… Foto LSA/ Malton Dibra

Nga 27.al 0

HOMAZHET PER TEODOR LACON - Homazhe te mbajtura per nder te shkrimtarit dhe politikanit Teodor Laco, i cili u nda nga jeta ne moshen 80 vjecare, mbajtur ne ambjentet e Ministrise se Kultures. /r/n/r/nHOMAGE TO TEODOR LACO - Tributes held in honor of the writer and politician Teodor Laco, who died aged 80, held at the Ministry of Culture.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>