Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lamtumira për Arianin

Nga admin 0

Kjo është mënyra se si e kanë kujtuar sot miqtë e tij Arian Dacin ish-zëvendësministër i Diasporës në Qeverinë e Kosovës, i cili u largua tragjikisht të shtunën në Brezovicë prej një orteku.

Ai ishte i apasionuar pas skijimit dhe sporteve të rrezikshme. Në profilin e tij në facebook gjen foto nëpër vende të rrezikshme, ku rrëshkiste me ski.

Arian Daci ishte i datëlindjes 1979, ndërsa pas vetes ka lënë gruan dhe dy fëmijët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej