Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

“Laçi” me X6 nuk i hap rrugën ambulancës (video)

Nga Rexhina Biba 0

Në këtë video amatore mund të kuptohet qartë pse njerëzve u qëllon të vdesin në Shqipëri duke pritur ambulancën.

“Laçiani” i X6-ës, jo vetëm që nuk mundohet t’i hapi rrugën ambulancës, por edhe e parakalon atë duke i penguar rrugën me sa të mundë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej