Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kylie Jenner tregon format me një fustan të bardhë

Nga Klodiana 0

Kylie Jenner sapo ka festuar ditëlindjen e saj të 21-të dhe në rrjetet sociale ajo ka postuar foto ku tregon sërish format seksi.

Me një paruke bionde dhe një komplet të bardhë motra e vogël e Kim Kardashian, ka treguar gjoksin e saj bombastik dhe format seksi.

La Ferrari … to Jamba Juice 🥤

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

👩🏼

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej