Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kylie Jenner në kopertinën e revistës Glamour

Nga Klodiana 0

Kylie Jenner ka zgjedhur revistën “Glamour” për të folur për fiksimin e saj për buzët, ndryshimet në një moshë të re të trupit për shkak të shtatzënisë.

Ajo është kthyer pas në vitin 2015 ku pranoi se kishte bërë ndërhyrje në buzë, dhe duke folur për fiksimin e saj.

“Kam qenë e sigurtë për buzët e mia. Kisha iluzionin që doja buzë më të mëdha, kështu që theksova të miat si e çmendur, dhe më pas njerëzit filluan të fiksohen me to”, ka rrëfyer Kylie.

U quajt “Sfida e buzëve të Kylie Jenner” dhe shumë njerëz nisën të fryjnë buzët në rrjetet sociale, por shpesh duke përfunduar me rezultate katastrofike.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej