Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kylie Jenner, miliarderja më e re në histori sipas Forbes

Nga Klodiana 0

Pas problemeve me jetën e saj private Kylie Jenner është shpallur nga Forbes miliarderja më e re self-made e të gjitha kohërave.

Ajo ka mundur edhe Mark Zuckerberg, që e ka arritur këtë rezultat vetëmkur ishte 23 vjec, në 2009. Falë edhe linjës së saj të make-up, Kylie Cosmetics, të lancuar në 2015, ajo është bërë një sipërmarrëse e vërtetë, me një pasuri rreth 1 miliard dollarësh. 175 milion fansat në total në platforma të ndryshme kanë ndikuar në rritjen e pasurisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej