Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kylie Jenner merr nga i dashuri për ditëlindje një “Rolls Royce”

Nga Klodiana 0

Në 21-vjetorin e saj Kylie Jenner u zgjua plot surpriza. Motra e vogël e Kardashian-Jenner mori dhurata të shumta por ajo nga i dashuri i saj Travis Scott ishte më e veçanta, një “Rolls Royce” të vitit 1950.

Gjithashtu në ditën e saj të veçantë shtëpia ishte shndërruar në një kopsht me lule.Mirëpo, në këtë ditëlindje, Kyle vendosi që edhe ajo të bëjë dhurata, jo vetëm t’i bëjnë. Ylli njoftoi në rrjetet sociale se një pjesë e fitimeve nga shitja e produkteve të saj të kozmetikës do të shkojë për një organizatë bamirëse.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej