Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Ky është trendi më i fundit për vetullat që po çmend Instagram-in

Nga Rexhina Biba 0

Fashionistat  janë fokusuar tashmë tek trendi më i ri i vetullave, që në pamje të parë  lë një përshtypje të çuditshme. Ky stil i ri konsiston në vijëzimin  e trashë  poshtë dhe sipër vetullës me tone në ngjyra të ndryshme. Idenë e parë e hodhi make up artistja amerikane Alexa Link, e cila ndiqet nga mijëra fansa në instagram. Por fatmirësisht ju nuk keni pse të jeni një profesionist për ta bërë diçka të tillë, mjafton të  shihni fotot e mëposhtme.

/intv.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej