Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kutinjo nuk mund ta marrë numrin 7, katalunasit po e ruajnë për Grizman

Nga Klodiana 0

Vazhdon të mbetet mister numri i Kutinjos në skuadrën e Barcelonës. Kur u transferua nuk kishte asnjë numër të lirë, ndërsa tani është numri 7 që u la i lirë nga Arda Turan. Mirëpo, “Fox” njofton se Kutinjo nuk do të mbajë veshur fanellën me numrin shtatë.

Drejtuesit e Barcelonës do ta mbajnë të lirë për Antuan Grizmanin, i cili është objektiv i katalanasve për merkaton e verës. Klauzola e francezit ishte 100 milionë euro dhe Barcelona është e gatshme ta paguajë atë.

Madje, thuhet se ka arritur një marrëveshje me lojtarin. Kutinjo me shumë mundësi do të mbajë fanellën me numrin 14-të, e cila do të lirohet, kur të largohet Maskerano.

Ndërkohë, mbrojtësi Mina që u zyrtarizua në këtë merkato, ka marrë numrin 24 dhe është gati të luajë, pasi kanë mbërritur të gjitha dokumentet.

http://www.panorama.com.al/sport/kutinjo-nuk-mund-ta-marre-numrin-7-katalunasit-po-e-ruajne-per-grizman/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej