Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Kush do zëvendësojë Aleksandër Lalon në panelin e jurisë? TV Klan merr vendimin

Nga Klodiana 0

Pas vdekjes së papritur të kompozitorit Aleksandër Lalo, karrigia e tij do të vijojë të mbetet bosh në panelin e jurisë së emisionit “C’est la vie” në TV Klan.

Drejtuesit e produksionit në shenjë respekti ndaj kompozitorit, ka vendosur të mos kërkojë asnjë emër tjetër që të mund të ulej në vend të Lalos.

Përjashtim do të bën puntata e kësaj të diele e cila është me regjistrim, dhe kur maestro Lalon do ta kemi sërish të pranishëm.

Aleksandër Lalo u nda nga jeta mbrëmjen e së dielës së 19 nëntorit, pas një ataku në zemër.

http://noa.al/lajmi/2017/11/661055.html

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej