Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Kush më shpjegon?

Nga admin 0

Nga Erion Kristo

Kush me shpjegon?
1. Cfare ndodhi me ato CV qe mblodhi Kryeministri ne gusht? Po me ato qe mblodhi para 4 vjetesh?
2. Cfare ndodhi me operacionin e madh kunder krimit?
3. Cfare ndodhi me kandidaturat qe opozita diskutoi para zgjedhjeve per deputet, qe do i propozonte baza me nje llaf?
4. Cfare ndodhi me Aleancen kunder krimit?
5. E kuptova une gabim, apo kriminelet ne kerkim nderkombetar marrin toka me vendime qeverie?
6. E kam gabim apo mu duk mua se nje prokurore e kapur me video donte te behej kryeprokurore?
7. A mund te kujtojme ndonje gje tjeter qe ka mbet ne mes?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej