Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Kush është dakord të hiqet nga rendi i ditës çështja e “Prekurorit”? (film)

Nga Klodiana 0

Pas përplasjeve të shumta në sallën e Kuvendit, kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi i bëri thirrje deputetëve se kush është dakord të hiqet nga rendi i ditës çështja e “Prekurorit”?

Në rendin e ditës sot votohet për çështjen e “Prokurorit” apo “Prekurorit”?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej