Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Kush është dakord të hiqet nga rendi i ditës çështja e “Prekurorit”? (film)

Nga Klodiana 0

Pas përplasjeve të shumta në sallën e Kuvendit, kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi i bëri thirrje deputetëve se kush është dakord të hiqet nga rendi i ditës çështja e “Prekurorit”?

Në rendin e ditës sot votohet për çështjen e “Prokurorit” apo “Prekurorit”?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej