Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Kurbinë/ Një vajzë adoleshente pi fostoksinë

Nga Klodiana 0

Një 17- vjeçarje nga Kurbini, ka tentuar që t’i japë fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë.

Bëhet me dije se 17- vjeçarja ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur të renë në gjendje të rëndë, duke e dërguar në spital.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes, ndërkohë që për ndjekje të mëtejshme, materialet i’u referuan Prokurorisë së Kurbinit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej