Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kurbani/ Cilët janë politikanët socialistë që do të arrestohen?

Nga 27-shi 0

Ndërsa opozita po shkon drejt një akti ekstrem, mendohet që një mënyrë për të shfryrë krizën është arrestimi i dy zyrtarëve të përgjuar në dosjen 339.

Me këtë rast, nga Prokuroria e Krimeve të Rënda mësohet se do të bëhen këto ditë arrestime. Natyrisht, emrat nuk bëhen publike, por një pjesë e dosjes 339 është bërë e njohur falë BIRN dhe “Zërit të Amerikës”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej