Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Kur t’i ha dhija LIBRAT, kërkon shokët

Nga Rexhina Biba 0

Tashmë, është e qartë strategjia që ka zgjedhur Ben Blushi për të rrënuar Rindjen dhe për të marrë pushtetin. Eshtë duke u bërë gati Poli i katërt ose Aleanca e tre musketierëve, Ben Blushi-Nard Ndoka-Vangjel Dule. Hareja e tyre politike nuk ka nevojë për koment si fotot e mëposhtme.

blushi1 blushi2

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej