Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur shkon për të parë një ekspozitë dhe gjen…veten tënde

Nga Media 0

Jo më kot mbiemri më i përshtatshëm që mund t’i vishet artit është “magjik”. Jo vetëm që është magjik përmes emocioneve që të zgjon, por ka raste që e shfaq këtë veti të vetën krejt qartë.

Më poshtë do të keni mundësinë të shikoni disa fotografi të realizuara në ekspozita të ndryshme. Të gjitha ata janë nisur për të shijuar veprat, por papritur kanë gjetur veten…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej