Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Kur Rita Ora aktronte 14 vite më parë, këngëtarja flet shqip në filmin e huaj (film)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora edhe pse tanimë është bërë një emër i njohur në mbarë botën, karriera e këngëtares ka nisur që në fëmijëri.

Rita Ora është shfaqur për herë të parë si aktore kur ishte pjesë e një filmi në moshën 13-vjeçare.

Në filmin “Spivs” të vitit 2004, Rita shihet madje edhe duke folur shqip, në rolin e Rosanës.

Në një pjesë të filmit ajo dëgjohet duke thënë: “Mos hajde këtu…vrapo vrapo”

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej