Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur Ngjela e quante Çilin “budalla e katundar” dhe Çili i thoshte avokatit “gomar” (film)

Nga 27-shi 0

Ka qenë fushata zgjedhore e vitit 2017, teksa këta dy personalitete kapeshin me njëri-tjetrin për arsyen e vetme, se nuk e dëgjonin sho-shoqin. Por, meqë avokati dëgjon atë që mendon fyente Henri Çilin, i cili nuk ia linte pa ia kthyer reston.

Pas kaq kohësh, niveli etik i debateve televizive mbetet si përherë në nivele po kaq të larta intelektuale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej