Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur në Milano miksohej “Allahu Akbar” me “Ave Marian” (Film)

Nga Media 0

Harmonia fetare mund të dëshmohet më së miri edhe përmes artit. Një nga miksimet muzikore më të veçanta ka qenë ai mes “Allahu Akbar” dhe “Ave Marias”. Kënga është kënduar para 3 vitesh në Milano.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej