Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Kur mungon parku i lojrave

Nga Ejona 0

Në mungesë të këndeve të lojrave, fëmijët vënë në punë fantazinë e tyre për të krijuar mundësi alternative argëtimi.

Në një nga rrugët e Tiranës këta fëmijë përdorin këtë karrocë supermarketi për të lëvizur vara-vingo sa lart poshtë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej