Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Kur kali të merr vëmendjen e ditës së dasmës

Nga Media 0

Dita e dasmës padyshim që i dedikohet tërësisht çiftit të cilët janë në qëndër të vëmendjes.

Por një nuse në Pensilvani është detyruar ta ndajë vëmendjen e kësaj dite me kalin.

Patti Womer teksa pozonte para Mount Pleasant Mills në ceremoninë e dasmës është eklipsuar nga buzëqeshja e kalit të saj Crick.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej