Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur kali të merr vëmendjen e ditës së dasmës

Nga Media 0

Dita e dasmës padyshim që i dedikohet tërësisht çiftit të cilët janë në qëndër të vëmendjes.

Por një nuse në Pensilvani është detyruar ta ndajë vëmendjen e kësaj dite me kalin.

Patti Womer teksa pozonte para Mount Pleasant Mills në ceremoninë e dasmës është eklipsuar nga buzëqeshja e kalit të saj Crick.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej