Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur inaugurohej “7 xhuxhat”/ Ilir Meta në kamerdare, Edi Rama me rosak (foto)

Nga Media 0

Bashkia e Tiranës sot kanë nisur punimet për prishjen e parkut aktual të lojërave që njihet si “7 xhuxhat” tek rruga e Elbasanit.

“7 xhuxhat” ishte një nga parqet më të njohura në Tiranë dhe bëri bujë inaugurimi i tij vite më parë, kur Edi Rama ishte kryetar i Bashkisë së Tiranës dhe Ilir Meta kryeministër.
LSA ka publikuar disa foto të tyre, teksa bashkë me fëmijët i gëzohen lojërave në këtë park. Meta shfaqet me vajzën e madhe, Borën i ulur në kamerdare, ndërsa Rama i vetëm në një tjetër mjet për fëmijë si rosak.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej