Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Kur Erionit i rre’ men’ja se bo’ fërges’ Tirone…

Nga Rexhina Biba 0

Erion Veliaj ka 24 orë që mendon se ka bërë fërgesë Tirone në “Tirana Taste 2016”.

Ata që e provuan për edukatë thanë që ishte e mirë, se nuk donin të prishnin entuziasmin e kryetarit të bashkisë, por…
Megjithatë fajtori i vertetë duket se ka qenë Kel Demi, që bën kot si mjeshtër dhe e udhëhoqi Veliajn në qorrsokak…

erioni_keli

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej