Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Kur e ke burrin menaxher… (video)

Nga 27.al 0

Ja si i thurr vargje burrit të saj “menaxher” kjo këngëtare…

“E kam burrin djalë esmer
burri im është menaxher
Ai mi zgjedh kënget e mija
dashuria, dashuria…”

Merni shembull oj gra!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>