Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur do dalim në sulm?

Nga 27-shi 0

Nga Lutfi Dervishi

Të mbrojmë “Teatrin Kombëtar”!

Të mbrojmë “Valbonën”!

Të mbrojmë “Vjosën”!

Të mbrojmë qentë…

Të mbrojmë mjedisin!

Të mbrojmë parkun!

Të mbrojmë pronën publike!

Të mbrojmë çështjen….

Të mbrojmë ….

Do të luajmë ndonjëherë në sulm apo vetëm në “mbrojtje”?!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej