Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Kur blini në një dyqan të vogël s’po ndihmoni një miliarder të blejë helikopter, po një fëmijë të blejë libra

Nga Media 0

Kur ju blini në një dyqan të vogël nuk po ndihmoni një miliarder të blejë një helikopter, po ndihmoni një vajzë të vogël të blejë libra. Po ndihmoni një djalë të vogël të stërvitet për talentin e tij. Po ndihmoni një nënë dhe një baba të kenë ushqim në tryezat e tyre.

/Nismathurje/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej