Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kundërvajtje në autostradë, i merr jetën 3 personave

Nga Klodiana 0

Tre persona mbetën të vdekur në një aksident të ndodhur një ditë më parë në Angli kur një automjet ishte duke lëvizur në kahun e kundër në autostradë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00 të së hënës, ndërsa disa automjete u përfshinë në të. Aksidenti më i rëndë ishte mes një Ford Mondeo, Ford Focus e një Subaru, ku humbën jetën 3 persona.

Ngjarja është filmuar nga një tjetër automjet dhe video është shpërndarë me shpejtësi në internet.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej