Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kultivonte lëndë narkotike në ndërtesë, arrestohet shqiptari në Angli

Nga Klodiana 0

Policia britanike ka arrestuar një 44 vjeçar shqiptar pasi akuzohet për kultivim të lëndës narkotike.

Mësohet se shqiptari u dënua me 20 muaj burg.

Në momentin e aksionit nga policia britanike i dyshuari është munduar të largohet por nuk ka mundur. Ndërkohë janë sekuestruar nga policia në cilësinë e provave matëriale 152 bimë narkotike të cilat ndodheshin brenda ndërtesës.

Ndërkohë që sipas prokurorit të çështjes nëse lënda narkotike do të dilte në treg ajo do të kapte vlerën nga 45,000 deri 121,000 dollarë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej