Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Kukës, shpëtohen tre elektricistë të bllokuar nga bora

Nga Klodiana 0

Tre elektricistë kanë rrezikuar jetën ditën e sotme në Kukës. Sipas OSHEE, tre punonjës të Operatorit të Shpërndarjes mbetën të bllokuar në fshatin Borje, ku kishin shkuar për të riparuar një defekt, për shkak të motit të keq.

Sipas OSHEE, elektricistët ishin nisur drejt fshatit Borje rreth orës 11:00 të paradites së sotme dhe  mundën të shpëtonin vetëm pas tre orësh nga banorët e zonës.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej