Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Me kufjet e reja ndihuni të lumtur si Pinoku (video)

Nga Rexhina Biba 0

ppin

Vuajtjeve tona u erdhi fundi.

Kufjet wireless, që do të thotë pa kordona dhe tela, më në fund kanë mbërritur. Dhe promovimi i tyre po bëhet në mënyrën e duhur. “Beats By Dre” ka ftuar yje të mëdha të skenës dhe ekranit për të qenë pjesë e fushatës mbështetëse për këtë teknologji të re. Nicki Minaj, Karlie Kloss, Michael Phelps, Amber Rose, Pharrell Williams, Rebel Willson e shumë të tjerë shfaqen në këtë video duke kënduar “I’ve Got No Strings”, një këngë e cila është pjesë e muzikës së filmit të animuar, “Pinoku”, sepse ç’këngë tjetër më e gjetur se kjo mund ta përfaqësonte teknologjinë inovative?!

/intv/

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>