Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kthjellime dhe vranësira, ja si pritet të jetë moti sot

Nga Klodiana 0

Gjatë ditës së sotme moti parashikohet të ketë reshje të përkohshme në Veri dhe Jug, me kthjellime të shkurtra e vranësira të shpeshta në të gjithë territorin.

Gjithashtu edhe pasditja vijon me vranësira të shpeshta në territor, ndërsa reshje të pakta dëbore do të ketë në zonat lindore, kushte që mbeten prezent edhe gjatë orëve të natës.

Temperaturat e ajrit ulen me 2°C gjatë mëngjesit ndërsa mesdita ruan vlera termike thuajse konstante, përjashtuar një rënie të lehtë në zonat veriore-verilindore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej